Naš skijaški klub godinama je ponosni vlasnik vrhunskih rezultata mladih skijaša ostvarenih u hrvatskom dječjem skijaškom kupu, ali i šire! Natjecateljska ekipa okuplja djecu od 8 godina starosti koja se tijekom cijele godine kroz kondicijske i snježne treninge pripremaju za domaća i međunarodna skijaška natjecanja.

Kroz 8 kategorija dječjeg skijanja naši skijaši su bili najbolji u njih 4 u sezoni 2023./2024.:

• starije djevojčice (SDE) – 1. mjesto Ula Vučinić
  • mlađe kadetkinje (MKE) – 1. mjesto Kim Vrdoljak
  • starije kadetkinje (SKE) – 1. mjesto Pia Vučinić
  • stariji kadeti (SKI) – 1. mjesto Juraj Cvjetko
    – 2. mjesto Tin Vučinić

Ski klub Žuti mačak ima i odlične rezultate u FIS-u.
Ziggy Vrdoljak, član skijaškog kluba Žuti mačak, od ove sezone član je i Hrvatske skijaške reprezentacije te je do sada ostvario odlične rezultate u FIS-u i sudjelovao na Olimpijskim igrama mladih u Koreji gdje je ostvario najbolji rezultat od svih hrvatskih natjecatelja.

Također i ostali članovi naše FIS ekipe ostvaruju odlične rezultate te smo posebno ponosni na članicu našeg kluba Zrinku Ljutić koja je osim vrhunskih rezultata u World Cup-u, dobila i priznanje FIS-a, svjetske skijaške federacije: nagradu ‘Rising Ski Star’  koja se dodjeljuje najboljim skijašima i skijašicama u usponu.

SLUŽBENI SPONZOR